Mēbeles, kuru darināšana ir neiespējama bez prasmīgu roku pieskārieniem, var lepoties ar gadsimtiem senu vēsturi. Tāpat kā tālajā senatnē, to ražošanas process ir pilnībā atkarīgs no roku darba, bet to fantastiskās formas tiek iegūtas pateicoties meistaru apķērībai un augstajai prasmei.

Liānu lokanums, rotanga praktiskums, vīnstīgu smalkums un dažādo šķiedru dabiskums meistaru rokās rada neatkārtojama izskata priekšmetus, kuros ērti jūtas ne vien ķermenis, bet arī izsmalcināta dvēsele. Standartizēto mēbeļu pūlī acis beidzot rod prieku, bet telpa iegūst unikālu sabiedroto. Mēbeles un interjera dekori, kurus piedāvā Waterlilly sadarbībā ar Āzijas vadošajiem dizaineriem, ir neatkārtojama dizaina un ergonomikas sintēze. To iedvesmas avots ir neskartā daba, bet ideju realizācijai izmantoti tikai dabiski un ekoloģiski materiāli.

Piedāvājam iespēju ne tikai iegādāties dizaineru darbus, bet izmēģināt veiksmi pašiem dizainējot mēbeles no Rotangpalmas stiebriem, kuras Āzijas meistari izgatavos pēc jūsu skicēm un apraksta.