Preču pieejamība
Cenas
Pasūtījums
Apmaksa
Piegāde
Preču apraksts
Klienta statuss
Katalogi un brošūras
Waterlilly preču dizaineri
Franšīze


Preču pieejamība

Preces, kuras atrodas salonveikala Waterlilly ekspozīcijā, Brīvības ielā 211 (Rīga, Latvija), ir iespējams iegādāties nekavējoties vai arī noformējot Pasūtījumu.

Noformējot preces Pasūtījumu, Jūs maksāsiet mazāku cenu, nekā iegādājoties preci no ekspozīcijas.

Pasūtījuma izpildes laiks ir no 4-12 nedēļām. Piedāvājam arī iespēju iegādāties kāroto preci no paraugu ekspozīcijas, maksājot nedaudz lielāku cenu, kā veicot Pasūtījumu.

Lūdzu rēķinieties ar laiku no 4-12 nedēļām, kas ir nepieciešams, lai kārotā prece tiktu izgatavota un attransportēta. Dizainera darba uzraudzība, roku darbs un pasaules otra mala ir faktori, kas nosaka preces Pasūtījuma izpildes laiku.

Cenas

Visas cenas ir norādītas LVL un EUR (pēc Latvijas Bankas kursa uz esošo periodu), iekļaujot PVN 18 %. Cenas vienai precei var būt atšķirīgas atkarībā no tā, vai vēlaties preci pasūtīt vai iegādāties nekavējoties no preču ekspozīcijas.

Waterlilly ir tiesības veikt cenu izmaiņas iepriekš par to atsevišķi nebrīdinot. Cenu izmaiņas var tikt saskaņotas tikai ar Waterlilly preču franšīzes uzņēmumiem. Cenas nevar tikt mainītas precēm, par kuru iegādi ir noformēts Pasūtījums un ir saņemts avansa maksājums.

Pasūtījums

Izvēloties preci no salonveikala Waterlilly ekspozīcijas vai preču katalogiem, Jūs aizpildat Pasūtījuma formu un veicat 50%-100% iemaksu no pasūtītās preces vērtības. Atlikušo preces vērtību Jūs maksājat tad, kad prece ir ienākusi Latvijā un Waterlilly pārstāvis ir pārliecinājies par preces atbilstību Jūsu Pasūtījumam, par ko Jūs tiksiet informēts personiski.

Apmaksa

Preču apmaksa ir iespējama izmantojot visu veidu maksājumus:
- skaidrā naudā un ar maksājumu kartēm Waterlilly salonveikalā, Brīvības ielā 211, Rīgā, Latvijā,
- ar pārskaitījumu (pēc Waterlilly izrakstīta rēķina) uz sekojošiem rekvizītiem: salonveikals Waterlilly, BiPrO Centrs SIA, reģ. nr.
- 40003658731, Hansabanka, LV52HABA0551012862154,
- noformējot līzingu salonveikalā Waterlilly. Piedāvājam izvēlēties sadarbību ar Hansa Līzingu vai GE Money.
- Dokumentu noformēšana tiek veikta salonveikalā Waterlilly uz vietas.

Piegāde

Tiklīdz Jūsu pasūtītā prece būs pieejama, mēs ar Jums sazināsimies - izmantojot koordinātes, kuras būsiet norādījis Pasūtījumā un vienosimies par preces piegādi Jums vēlamajā laikā un adresē. Pasutīto preci ir iespējams saņemt arī veikalā, iepriekš vienojoties par tās saņemšanas laiku.

Preču piegāde:

  līdz 1,5m3 līdz 10m3 līdz 15m3
Rīgā 10Ls 20Ls 30Ls
Rīgas rajonā 20Ls 30Ls 40Ls
citur Latvijā  


Apmaksa par preces piegādi tiek pievienota Pasūtījuma formai un veicama kopā ar gala norēķinu.


Preču apraksts

Elektroniskā un drukātā kataloga preču krāsas un toņi var būt vizuāli atšķirīgi atkarībā no monitora un printera kvalitātes un parametriem.

Waterlilly neuzņemas atbildību par gadījumiem, ja preces apdarē izmantotā auduma vai pašas preces izgatavošanas procesā radītais krāsas tonis precīzi neatbilst Jūsu iecerēm, jo katrs izstrādājums ir individuāls un vienāda krāsu gamma ir iespējama tikai vienā Pasūtījumā iekļautajām precēm.

Waterlilly neuzņemas atbildību par Jūsu izpratni par netradicionāliem materiāliem – piem.banāna šķiedras, kaņepju šķiedras, jūras zāles, Monkey koks, Tīka koka saplāksnis.


Klienta statuss

Lai iegūtu Klienta statusu, Pasūtījuma formā ir jānorāda Jums ērta E-pasta adrese, uz kuru Jūs saņemsiet vizuālu informāciju par mūsu sadarbības dizaineru jaunākajiem piedāvājumiem un salona jaunajām precēm.

Katalogi un brošūras

Salonveikalā Jūs variet iepazīties ar visu Waterlilly piedāvāto preču sortimentu, kas ir apkopots preču katalogos. Katrai precei ir pieejams attēls, norādīts izmērs un izgatavošanas materiāls. Atsevišķām preču grupām ir pieejami arī to dizaineru veidoti apraksti un izgatavošanas stundu uzskaitījums.

www.waterlilly.lv ir pieejams elektronisks preču katalogs ar preču attēliem, izmēriem un norādēm par izgatavošanas materiālu.

Drukātie Waterlilly katalogi ir tikai ar prezentacionālu mērķi, bet tie nesniedz pilnvērtīgu informāciju par to preču klāstu, kādu mūsu sadarbības dizaineri var Jums piedāvāt. Drukātos katalogus pēc pieprasījuma mēs neizsūtam, bet tikai dāvinām paši pēc saviem ieskatiem. Plaši pieejamas brošūras un bukletus izgatavot mēs neplānojam, jo diez vai Jūs gribētu, lai katrā mājā ir tāds pat krēsls, kā Jums.

Dizainerus aicinām izmantot elektronisko katalogu www.waterlilly.lv, bet ja šāds materiāls nav pietiekams, lūdzu zvanīt 26304444 Velgai Baklānei.

Waterlilly preču dizaineri

Informācija par Waterlilly preču dizaineriem ir pieejama gan www.waterlilly.lv, gan salonveikalā Waterlilly, Brīvības ielā 211, Rīgā, Latvijā.

Franšīze

Ja esat ieinteresēti Waterlilly salonveikala atvēršanā ES vai Skandināvijas reģionā, piedāvājam kļūt par mūsu franšīzes partneri. Papildus informācijai lūdzu rakstiet info@waterlilly.lv